slub zima ma swoj niepowtarzalny urok
Amareldin

Ślub zimą ma swój niepowtarzalny urok

Sezon zimowy, święta, a potem karnawał – to dla wielu par wymarzony moment na powiedzenie sobie sakramentalnego „tak”. Choć suknię ślubną i garnitur dla pana młodego wybiera się dużo wcześniej, widać duże zainteresowanie nowymi kolekcjami i trendami oraz ofertą salonów z odzieżą ślubną.

Ślub zimą ma swój niepowtarzalny urok. Śnieżna sceneria idealnie współgra z czystą bielą sukni. Stanowi także piękne tło dla kreacji w kontrastowym i odważnym kolorze. Dlatego też jeśli chodzi o modne suknie ślubne producent, projektant czy salon, oferuje dziś szeroki wachlarz propozycji. Możemy wybierać spośród różnorodnych wzorów, modeli i stylizacji. Panna młoda ma do wyboru gotowe kreacje, jak i opcję uszycia sukienki na zamówienie, według indywidualnych projektów. Planując ślub zimą, warto pamiętać o pogodzie oraz scenerii, w jakiej będzie odbywać się ceremonia i przyjęcie weselne. Suknie ślubne zimowej panny młodej mogą oczywiście nadal eksponować dekolt, ramiona, być lekkie i zwiewne. Znakomitym uzupełnieniem będą bowiem eleganckie futerka, etole, ciepłe, luksusowe bolerka i płaszcze ślubne.

Moda ślubna to wiele nowych propozycji, prezentowanych praktycznie co sezon. Każda pora roku rządzi się tu swoimi prawami. Zimowe trendy to przede wszystkim kolorystyka – biel lub kontrastujące ze śnieżnym pejzażem czerwienie, fuksja, granat, jako kolor kreacji lub akcenty zdobiące suknie ślubne. To oczywiście odpowiednio dopasowane dodatki, bukiet, makijaż. Z kolei panny młode, które wyjdą za mąż za kilka miesięcy, już teraz mogą wybierać spośród propozycji na sezon wiosenny i letni. Inspiracje kwiatowe, lekkie i zwiewne kreacje, mieniące się w słonecznych promieniach, to znakomite propozycje np. na czerwcowy ślub. Soczyste kolory, ale i różne odcienie bieli, ecru czy kości słoniowej. Możliwości jest tak wiele a wzornictwo bogate, że wybór,wbrew pozorom, nie należy do najłatwiejszych. Warto więc już teraz poważnie pomyśleć o strojach dla pary młodej, która na ślubnym kobiercu stanie w blasku letniego słońca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *